Effektivt enkeltkontor i attraktivt kontorfellesskap

Trollåsveien 4, 1414 TROLLÅSEN

Effektivt enkeltkontor i attraktivt kontorfellesskap - Fasade
+6

Areal

18 m²

Arbeidsplasser

1-2 arbeidsplasser

Innflytting

Etter avtale

Etasje

3

Byggeår

1977

Type

Direkte leie

Energiklasse

F

Kostnadsdetaljer

Totalt per måned
2 820 kr
Leie per m²
1 400 kr
Årlig leie
25 200 kr
Felleskostnader / år
8 640 kr

Beregn kostnad per plass

Basert på kapasitetsspennet i lokalet

Optimal utnyttelse
2
1 ansattAnbefalt: 1-2Maks: 2

Totalt per måned

2 820 kr

Per ansatt / måned

1 410 kr

Lokaler som kan passe deg

Server-rangert etter område, størrelse og prisnærhet.